Kombinezony kartingowe Jest 14 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów
 • Szybki podgląd
  432,00 zł dostępny na zamówienie

  Indoor K-1 włoskiej firmy Sparco to kombinezon stworzony specjalnie dla wypożyczalni i torów kartingowych. Posiada on kieszenie, zapięcia na rzep pozwalające lepiej dopasować kombinezon oraz dobrze widoczny rozmiar na ramieniu. Dostępny w kolorze niebieskim.

  432,00 zł
  dostępny na zamówienie
 • Szybki podgląd
  246,00 zł dostępny na zamówienie

  Kombinezon przeciwdeszczowy OMP z przezroczystego PCV (grubość 0,20 mm). Zapinany na zamek błyskawiczny, kołnierz na rzep.

  246,00 zł
  dostępny na zamówienie
 • Szybki podgląd
  268,00 zł dostępny na zamówienie

  T1 to propozycja firmy Sparco na deszczowe dni. To przeciwdeszczowy kombinezon kartingowy wykonany ze specjalnego, nieżółknącego, przeźroczystego materiału. Produkt występuje także w rozmiarach dziecięcych

  268,00 zł
  dostępny na zamówienie
 • Szybki podgląd
  411,00 zł dostępny na zamówienie

  OMP Summer K to kombinezon stworzony z myślą o użytkownikach kartingowych torów zamkniętych. 1-warstwowy, lekki i wygodny, wykonany z bawełny. Wyposażony został w elastyczne wstawki w okolicach ramion. Pod szyją oraz w pasie zapinany na rzep. Dostępny w kolorze czarnym, czerwonym oraz niebieskim, także w rozmiarach dziecięcych.

  411,00 zł
  dostępny na zamówienie
 • Szybki podgląd
  651,00 zł dostępny na zamówienie

  KS-4 to 2-warstwowy kombinezon kartingowy OMP wykonany z poliestru. Posiada elastyczne wstawki poprawiające swobodę ruchów w okolicach ramion oraz siateczkowe wstawki poprawiające cyrkulację powietrza w nogawkach. Kombinezon dostępny jest w trzech kolorach: czarnym, czerwonym i niebieskim, także w rozmiarach dziecięcych. Posiada kartingową homologację...

  651,00 zł
  dostępny na zamówienie
 • Szybki podgląd
  870,00 zł dostępny na zamówienie

  Kartingowy kombinezon OMP KS-3 to najnowsza wersja kombinezonu Dart K. Ten 2-warstwowy kombinezon kartingowy wykonany jest z trwałego materiału Cordura, posiada elastyczne wstawki poprawiające swobodę ruchów oraz wstawki poprawiające cyrkulację powietrza. Wewnętrzna warstwa wykonana z delikatnego materiału.

  870,00 zł
  dostępny na zamówienie
 • Szybki podgląd
  684,00 zł dostępny na zamówienie

  KS-3 to propozycja kombinezonu kartingowego firmy Sparco na rok 2014. Wykonany jest z kompozycji poliestru, bawełny i poliamidu. 3-warstwowa konstrukcja, gramatura 550g/m2. Spełnia wymogi najnowszej, kartingowej homologacji CIK-FIA N 2013-1. Dostępny jest w pięciu kolorach: czarnym, czerwonym, niebieskim, białym oraz srebrnym, także w rozmiarach dziecięcych.

  684,00 zł
  dostępny na zamówienie
 • Szybki podgląd
  925,00 zł dostępny na zamówienie

  Kartingowy kombinezon OMP KS-3 Fluo to najnowsza wersja kombinezonu Dart K Fluo. Ten 2-warstwowy kombinezon kartingowy wykonany jest z trwałego materiału Cordura, posiada elastyczne wstawki poprawiające swobodę ruchów oraz wstawki poprawiające cyrkulację powietrza. Wewnętrzna warstwa wykonana z delikatnego materiału.

  925,00 zł
  dostępny na zamówienie
 • Szybki podgląd
  1 199,00 zł dostępny na zamówienie

  KS-5 to propozycja kombinezonu kartingowego firmy Sparco na rok 2014. Wykonany jest z kompozycji poliestru, bawełny i poliamidu. 3-warstwowa konstrukcja, gramatura 550g/m2. Spełnia wymogi najnowszej, kartingowej homologacji CIK-FIA N 2013-1, dostępny jest aż w pięciu wariantach kolorystycznych, także w rozmiarach dziecięcych.

  1 199,00 zł
  dostępny na zamówienie
 • Szybki podgląd
  1 253,00 zł dostępny na zamówienie

  KS-2 to znakomity, oddychający kombinezon kartingowy OMP, następca kombinezonu One Evo K. Charakteryzuje się wyjątkowo lekką, 2-warstwową konstrukcją, miękką podszewką oraz wstawkami w okolicach kolan. Produkt posiada także elastyczne elementy na ramionach, lędźwiach i szyi dla poprawienia swobody ruchów. Wentylację zapewniają wstawki w okolicach ramion i...

  1 253,00 zł
  dostępny na zamówienie
 • Szybki podgląd
  1 637,00 zł dostępny na zamówienie

  KS-1 to najnowszy, topowy kombinezon kartingowy OMP. Charakteryzuje się 2-warstwową konstrukcją, wstawkami wykonanymi z elastycznego materiału w okolicach ramion, lędźwi nóg, a także nieco węższym kołnierzem oraz ochronnymi wstawkami na kolanach. Wykonany jest z lekkiego i miękkiego, częściowo zadrukowanego materiału. Homologacja CIK-FIA LEVEL 2.

  1 637,00 zł
  dostępny na zamówienie
 • Szybki podgląd
  2 020,00 zł dostępny na zamówienie

  KS-1R to najnowszy, topowy kombinezon kartingowy OMP. Wykonany został z nowego, miękkiego i lekkiego materiału pokrytego efektownymi nadrukami. Wyposażony został w elastyczne wstawki w okolicach krocza i pleców oraz wzmocnienia na kolanach. Homologacja CIK-FIA LEVEL 2. W standardzie kombinezon dostępny jest w 2 wariantach kolorystycznych: czerwono-żółtym...

  2 020,00 zł
  dostępny na zamówienie
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów