Rajd Nadwiślański 2017

Nowe oblicze Rajdu Nadwiślańskiego Tegoroczny Rajd Nadwiślański, który będzie piątą i przedostatnią rundą Inter Cars Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, odbędzie się w dniach 29.09 – 01.10. W tym roku czeka nas wiele nowości, dzięki którym organizowana przez Automobilklub Polski impreza będzie jeszcze bardziej atrakcyjna zarówno dla kierowców, jak i rajdowych kibiców. Największą zmianą jest przeniesienie bazy organizacyjnej z Puław d
Zapraszamy 15 sierpnia (święto - dzień wolny od pracy) na trackday do Moto Park Ułęż! Sprawdź swoje umiejętności i porównaj się z innymi uczestnikami treningu :)

MOTO SESSION 2017

Lubelskie Święto Motoryzacji Moto Session coraz bliżej! Wyjątkowe modele samochodów, zapierające dech w piersiach pokazy, spotkania z gwiazdami sportów motorowych – to tylko część atrakcji, jakie czekają na Zwiedzających 1 i 2 kwietnia na terenie Targów Lublin (ul. Dworcowa 11). Gościem specjalnym tegorocznej edycji będzie Kuba Piątek, zawodnik Orlen Teamu. Zapraszamy na weekend pełen motoryzacyjnych wrażeń! Poczuj moc w Lublinie!

KALENDARZ SPORTU SAMOCHODOWEGO PZM 2017

KALENDARZ SPORTU SAMOCHODOWEGO PZM 2017

Trening w MotoPark Ułęż 4 lutego

Zapraszamy na trening w MotoPark Ułęż w dniu 4 Lutego 2017 (Sobota). Czytaj więcej by zapisać się na trening. RallySport.pl!
  • 1
  • 2
Showing 1 to 5 of 7 (1 Pages)