Rajd Nadwiślański 2017

Rajd Nadwiślański 2017

Fot. Maciej Niechwiadowicz Photography

Zapraszamy do Lublina

Rajd Nadwiślański odbędzie się w tym roku na przełomie września i października. Impreza organizowana przez Automobilklub Polski będzie piątą i przedostatnią rundą Inter Cars Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

W tym sezonie wprowadziliśmy wiele zmian, dzięki którym Rajd Nadwiślański będzie jeszcze ciekawszy, bardziej emocjonujący i wymagający. Jednocześnie pozostajemy przy kompaktowej konfiguracji, tak chwalonej zarówno przez zawodników jak i kibiców.

Podstawową zmianą jest przeniesienie bazy rajdu z Puław do Lublina. Największe polskie miasto na wschód od Wisły będzie gościć rajdowych fanów oraz organizatorów po raz pierwszy, a w jego sercu, na staromiejskim Placu Zamkowym zorganizowane zostaną ceremonie startu i mety. Centrum miasta będzie także areną widowiskowego odcinka specjalnego, który bez wątpienia przyciągnie tysiące rajdowych fanów.

Pierwszego dnia rywalizacji zapraszam na 5 odcinków specjalnych, drugi dzień to trudna i techniczna walka na trasie 6 Os-ów.  Bez wątpienia nie zabraknie emocji – tym bardziej, że w Lublinie i okolicach mogą decydować się losy tytułów mistrzowskich.

W imieniu organizatorów, partnerów i sponsorów zapraszam do Lublina wszystkich kibiców i zawodników. Przed nami kolejna niezapomniana, pełna sportowej walki i emocji rajdowa przygoda.

Daniel Siemczuk
Dyrektor Rajdu Nadwiślańskiego

Rallysport.pl

Rallysport.pl

Rallysport.pl