REJESTRATOR SAMOCHODOWY ORLLO LX-40 DUAL PRO

LX-40DUAL PRO

Nowy produkt

Kamera samochodowa ORLLO LX-40 DUAL PRO to wysokiej klasy rejestrator jazdy w lusterku, wyposażony w regulowaną kamerę przednią, rejestrującą obraz w rozdzielczości Full HD 1920x1080p, wyposażoną w szklany, wielosoczewkowy obiektyw o szerokim kącie widzenia 170 stopni.

Więcej szczegółów

50 Przedmioty

469,00 zł brutto

469,00 zł za szt

Więcej informacji

Kamera samochodowa z kamerą cofania Full HD w Lusterku z regulowanym obiektywem

Kamera samochodowa ORLLO LX-40 DUAL PRO to wysokiej klasy rejestrator jazdy w lusterku, wyposażony w regulowaną kamerę przednią, rejestrującą obraz w rozdzielczości Full HD 1920x1080p, wyposażoną w szklany, wielosoczewkowy obiektyw o szerokim kącie widzenia 170 stopni. Budowa lusterka oraz umieszczenie wyświetlacza poprzedzone dokładnymi badaniami powodują, że możesz w pełni korzystać z lusterka wstecznego nawet z włączonym wyświetlaczem. Kamera samochodowa ORLLO LX-40 DUAL PRO posiada również funkcję automatycznego wygaszacza ekranu (przyciemnianie ekranu). Wyświetlacz można także wyłączyć ręcznie - wtedy kamera staje się zwykłym lusterkiem.

Nagrywanie i podgląd z dwóch kamer Przód Tył

W momencie uruchomienia stacyjki samochodu rozpoczyna się automatyczne nagrywanie przez kamerę samochodową. Obraz nagrywany jest jednocześnie z obu kamer. Mamy podgląd na wyświetlaczu z:

  • kamery przedniej
  • kamery przedniej i miniaturka tylnej
  • kamery tylnej
  • kamery tylnej i miniaturka przedniej
 

Zaawansowane polskie menu użytkownika

Wszystkie parametry kamery samochodowej można intuicyjnie ustawiać. Do dyspozycji mamy m.in. wybór rozdzielczości nagrania i zdjęć, długości nagrania czy kompensacji ekspozycji.

Wielką zaletą lusterka z kamerą ORLLO LX-40 DUAL PRO jest całkowicie przetłumaczone na język polski menu oraz dokładnie opracowana polska instrukcja obsługi. Instrukcja obsługi w języku polskim do pobrania tutaj.

Automatyczny start i zapis nagrania

Dla zwiększenia Twojego bezpieczeństwa Kamera samochodowa ORLLO LX-40DUAL PRO posiada bardzo przydatną funkcję G-SENSOR, która działa jak czarna skrzynka. W przypadku uderzenia lub nagłego hamowania ORLLO LX-40 DUAL PRO zapisze trwale nagranie ze zdarzenia w oddzielnym pliku i zabezpieczy je przed skasowaniem i nadpisaniem.

 

Asystent Kierowcy ADAS

Kamera samochodowa w lusterku ORLLO LX-40DUAL PRO wyposażony jest w funkcję Asystenta Białej Linii, która automatycznie rozpoznaje oznakowanie poziome na drodze i ostrzega dźwiękiem kierowcę o przekroczeniu białej linii.

Kamera tylna cofania

Przymocuj kamerę tylną za pomocą załączonej taśmy samoprzylepnej do szyby lub tapicerki samochodu. Przy słabym oświetleniu pomocne będą zintegrowane doświetlające 4 diody LED. Dzięki podłączanej do portu USB kamerze cofania z liniami pomocniczymi, masz niezastąpioną pomoc przy jeździe po zatłoczonych ulicach miasta.

Teraz możesz bezpiecznie parkować na pełnym aut parkingu, minimalizując ryzyko zarysowania lub mocniejszego uszkodzenia zarówno Twojego, jak i innego samochodu.
 

Strażnik Parkingowy

STRAŻNIK PARKINGOWY – to ochrona stojącego (np. na parkingu) pojazdu. Kamera samochodowa ORLLO LX-40 DUAL PRO posiada wbudowany akumulator, aby lusterko zawsze było gotowe do pracy.

W przypadku uderzenia w pojazd nastąpi automatyczne włączenie lusterka i rozpoczęcie nagrywania.

Podgląd pojazdu z tylnej kamery

Jesteś kierowcą autobusu? Często przewozisz dzieci w aucie? Teraz masz możliwość ich stałej obserwacji - wystarczy że przymocujesz tylną kamerę Orllo LX-40 DUAL PRO we wnętrzu pojazdu.